PRIVĀTIE ONLINE PASĀKUMI

Vēlies CIETIE RIEKSTI privāto ONLINE pasākumu?


CIETIE RIEKSTI ONLINE spēle sniedz iespēju pavadīt laiku izzinošā un izklaidējošā veidā, meklējot atbildes uz dažādiem jautriem un kreatīvi pasniegtiem jautājumiem, tajā skaitā, par klientu. Lai spēlētu nepieciešams vien dators un telefons, un, protams, interneta pieslēgums. Kā notiek CIETIE RIEKSTI privātais ONLINE pasākums? Tikai spēles dalībniekiem tiek piešķirta speciāla saite uz YOUTUBE ONLINE raidījumu. Dalībnieku uzdevums ir sniegt atbildes uz speciāli klientam sagatavotiem jautājumiem, izmantojot telefona ierīces. 


Papildus prāta spēles elementiem, dalībniekiem individuāli jāizpilda dažādi jautri un kreatīvi uzdevumi, iesūtot foto vai video. Dalībnieku izpildītie uzdevumi (ar dalībnieku piekrišanu) tiek atspoguļoti video tiešraidē pārējiem spēles dalībniekiem. 

Spēle pieejama latviešu un angļu valodās. ONLINE spēles vada īpaši izvēlēti, atraktīvi un jautri vakara vadītāji: aktieris Mārtiņš Počs (LV) un pasākumu vadītājs Nauris Seisums (ENG). 


Spēli iespējams spēlēt neierobežota skaita dalībniekiem. Turklāt katru spēli studijā piedalās īpašais viesis - uzņēmuma vadītājs vai uzņēmuma izvirzīts darbinieks, kā arī spēles laikā darbojas online čats.

Vēlies uzzināt vairāk? Zvani +371 22000845.